Sakarya’nın Erenler ilçesinde zabıtaya yakalanan bir kişi nöbet geçirdi

Sakarya’nın Erenler ilçesinde yoldan geçenlerden para isteyen biri olduğu ihbarı üzerine olay yerine giden zabıta, kişiyi arabaya bindirmek istedi. Araca bindirilmek istenen kişi, bindirileceği sırada birden nöbet geçirdi.

Olay, Sakarya’nın Erenler ilçesinde 20:00 sıralarında Sakarya Caddesi Et-Balık kavşağında meydana geldi. Yolda geçenlerden para isteyip trafiği zora düşüren kişiler olduğu ihbarı üzerine o civarda devreye atan polis ekipleri kavşağa yöneldi. Olay yerine gelen polis ekipleri, üzerinde kimlik bulunmayan ve ismi öğrenilemeyen bir kişiyi zabıta ekiplerine teslim etmek için polis denetim noktasına getirdi.

Polis noktasına gelen zabıta ekipleri, kişinin üstünü aramak istedi. Bu sırada dilencilik yaptığı iddia edilen kişi, kendini yere attı. Kişiyi kendine getiremeyen ve ağzından köpük çıktığını gören polis ve zabıta ekipleri, 112’yi arayıp ambulans çağırdı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, ilk müdahaleyi yaptıktan sonra ambulansla Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü.

Hastaneye götürülen dilencilik yaptığı iddia edilen kişi, bir süre sonra kendine geldi. Sağlık durumunun iyi olduğunun öğrenilmesinin ardından üstü arandı. Üstünden çıkan paralar için tutanak tutuldu.

Yorum Yap

Balıkesir’in Erdek ilçesinde araba sürerken nöbet geçiren bir şoför kaza yaptı
Adana’nın Kozan ilçesinde epilepsi nöbeti geçiren şoför kaza yaptı: 4 yaralı
Zonguldak’ta bir kişi cadde ortasında fenalaşıp yere yığıldı, ardından nöbet geçirdi
Hayata Tutun isimli kamu spotu videosunun çekimlerine başlandı
Epilepsi Sendromları Epilepsi Teşhisi Epilepsi ve Hayat Epilepsi ve Kadın Epilepsi ve Tedavisi Nöbet Tipleri Temel Bilgiler
Rett Sendromu
Progresif Miyoklonik Epilepsi
Aicardi Sendromu
Beynimizi Tanıyalım Doktorlar Hastaneler İlaç
Fyodor Mihayloviç Dostoyevski
Jül Sezar
Neyzen Tevfik (24 Mart 1879-28 Ocak 1953)