İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Nörolojik Bilimler yeni binası hizmete açıldı

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Çapa kampüsünde Nörolojik Bilimler yeni binası hizmete açıldı.

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Tufan Tüfek’in 29 Ocak’ta yaptığı açıklamada 26 Şubat’ta açılacağı duyurulan Nörolojik Bilimler binası birkaç günlük gecikmeyle törenle açıldı ve hizmete girdi.

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tufan Tükek, Twitter’da “İstanbul Tıp Fakültesi’nde yeni yapılan Nörolojik Bilimler Binası bugün açıldı. Kurumumuz için küçük ancak bizler için çok büyük bir gelişme. Nöroloji, nöroşirurji ve nöroradyoloji Çapa’da yeni binada hizmet verecek. Emeği geçenler şükranlarımı sunarım.” diyerek açılıştan fotoğraflar ve Nöro Bilimler binasında fotoğraflar paylaştı.

Açılışa İstanbul Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Ak, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Oral Öncül, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Levent Şahin, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tufan Tükek, Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Nuri Yenerel, Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Bülent Bayraktar, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ümmihan İşoğlu, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Gülsüm Ak, İstanbul Üniversitesi Genel Sekreteri Metin Küçük, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Sekreteri Ekrem Aydnı ile çok sayıda akademisyen, sağlık personeli ve davetliler katıldı.

Açılıştan ve Nörolojik Bilimler Binasından Fotoğraflar

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tufak Tükek ve İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi açılışla ilgili çok sayıda fotoğraf paylaştı.

Bir cevap

  1. Murat 9 Eylül 2021

Yorum Yap

Hipertansiyon epilepsi gelişme riskini artırabilir
Epilepsi nöbeti geçiren yaşlı kadın hayatını kaybetti
Faciadan sağ kurtulan kişi, epilepsi nöbeti geçirmesi sonucu balkondan düşerek hayatını kaybetti
İntihar için gittiği köprüde nöbet geçirdi. Hayatı kurtuldu.
Epilepsi Sendromları Epilepsi Teşhisi Epilepsi ve Hayat Epilepsi ve Kadın Epilepsi ve Tedavisi Nöbet Tipleri Temel Bilgiler
Rett Sendromu
Progresif Miyoklonik Epilepsi
Aicardi Sendromu
Beynimizi Tanıyalım Doktorlar Hastaneler İlaç
Fyodor Mihayloviç Dostoyevski
Jül Sezar
Neyzen Tevfik (24 Mart 1879-28 Ocak 1953)