Antalya’da nöbet geçiren motosiklet sürücüsü ölümden döndü

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde motosiklet kullandığı sırada epilepsi nöbeti geçiren Meltem B.(39) ölümden döndü. Kontrolsüz bir şekilde belli bir süre giden Meltem B., demir korkuluklara çarptı ve araç altında kalmaktan araba sürücüsünün refleksi sayesinde kurtuldu. Olanlar bir araç kamerasına yansıdı.

Olay, Muratpaşa ilçesi Adnan Menderes Bulvarı’nda sabah saatlerinde meydana geldi. Meltem B. isimli kadın motosikletle ilerlerken epilepsi nöbeti geçirdi. Kontrolü kaybetmeye başlayan Meltem B. ilk başta hemen solundaki arabaya çarpmaktan manevrayla son anda kurtuldu. Çift şeritli yolda kontrolsüz şekilde ilerlerken zaman zaman şerit değiştiren Meltem B. sol şeride geçerken orta refüjdeki korkuluklara çarptı. Korkuluklar sayesinde karşı yönden gelen araçların altında kalmaktan kurtuldu. Arkasındaki cip sürücüsünün dikkati sayesinde de aynı istikamette giden cipin altında kalmaktan son anda kurtuldu.

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri yönlendirildi. Meltem B.’ye ilk müdahaleyi olay yerine gelen ambulans yaptı. Meltem B. iyi olduğunu belirterek hastaneye gitmeyi red etti.

Olay anı bir araç kamerasına saniye saniye kaydedildi.

Yorum Yap

Datça Belediyesi’ne Teşekkür Belgesi verildi
Abdi İbrahim Tower mora büründü
Antalya’da nöbet geçiren motosiklet sürücüsü ölümden döndü
Dirençli epilepsili kadınlar için önce gebelik mi yoksa cerrahi mi?
Epilepsi Sendromları Epilepsi Teşhisi Epilepsi ve Hayat Epilepsi ve Kadın Epilepsi ve Tedavisi Nöbet Tipleri Temel Bilgiler
Rett Sendromu
Progresif Miyoklonik Epilepsi
Aicardi Sendromu
Beynimizi Tanıyalım Doktorlar Hastaneler İlaç
Fyodor Mihayloviç Dostoyevski
Jül Sezar
Neyzen Tevfik (24 Mart 1879-28 Ocak 1953)