Vücut geliştirme şampiyonu nöbet sonucu hayatını kaybetti

Kaliforniya Petaluma doğumlu 49 yaşındaki IFBB Şampiyonu Jenny Lynn-Powell, geçirdiği bir nöbet sonucu hayatını kaybetti. Ölümünü arkadaşları Facebook’ta yaptıkları paylaşımla doğruladı.

18 Temmuz Pazar Günü Facebook üzerinden yapılan paylaşımda Jenny Lynn Powell öldüğü duyuruldu. 49 yaşındaki vücut geliştirme şampiyonunun ölümü kısa süre sonra doğrulandı.

Jenny Lynn Powell’ın kocası Ricky, uykusunda geçirdiği nöbet sonucu öldüğünü belirtti. Ölümünün duyulmasının ardından vücut geliştirme sektöründe ürün üretenler, vücut geliştimeyle ilgilenenler başta olmak üzere çok sayıda kişi başsağlığı yayınladı. Vücut geliştirmede kadınlar için bir örnek teşkil ettiği dile getirildi.

12 kez IFBB Şampiyonu ve 2 Olympia şampiyonluğu olan Jenny Lynn, ilk fitness yarışmasına kaydolduktan 1 yıl sonra şampiyonluk elde etti ve profesyonellik kazandı. Fitness alanında 2009 yılında emekliye ayrıldıktan sonra, kişisel gelişim ve koçluğa odaklandı.

Yorum Yap

Balıkesir’in Erdek ilçesinde araba sürerken nöbet geçiren bir şoför kaza yaptı
Adana’nın Kozan ilçesinde epilepsi nöbeti geçiren şoför kaza yaptı: 4 yaralı
Zonguldak’ta bir kişi cadde ortasında fenalaşıp yere yığıldı, ardından nöbet geçirdi
Hayata Tutun isimli kamu spotu videosunun çekimlerine başlandı
Epilepsi Sendromları Epilepsi Teşhisi Epilepsi ve Hayat Epilepsi ve Kadın Epilepsi ve Tedavisi Nöbet Tipleri Temel Bilgiler
Rett Sendromu
Progresif Miyoklonik Epilepsi
Aicardi Sendromu
Beynimizi Tanıyalım Doktorlar Hastaneler İlaç
Fyodor Mihayloviç Dostoyevski
Jül Sezar
Neyzen Tevfik (24 Mart 1879-28 Ocak 1953)