Polisten kaçan sürücü, aracı ve içerisindeki 2 kadını bırakıp kayıplara karıştı

İzmir’in Bornova ilçesinde polisin ‘dur’ ihtarına uymayan sürücü, yaşanan kovalamacanın ardından aracı ve aracın içerisindeki 2 kadını bırakıp kayıplara karıştı.

İzmir’in Bornova ilçesinde Kokluca mezarlığı civarında devriye gezen polis ekipleri şüpheli gördükleri 35 TEZ 19 plakalı Tofaş marka aracı durdurmak istedi. Ekiplerin ‘dur’ ihtarına uymayan kimliği belirsiz olan sürücü, polis ekiplerini peşine takarak Bornova sınırlarını aştı ve Konak’a yöneldi.

Aracın içerisindeki epilepsi hastası kadın nöbet geçirdi

Polis kısa sürede, Konak ilçesi 2206 Sokak üzerinde aracı ve içerisindeki 2 kadını terk edilmiş olarak buldu. Kadınlardan birinin epilepsi nöbeti geçirmesi üzerine olay yerine 112 Sağlık ekipleri çağrıldı.

Nöbet geçiren kadın, ambulansla İzmir Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılıp tedaviye alındı.

Polis kayıp sürücü yakalamak için geniş çaplı soruşturma başlatıldığı öğrenildi. Araçlardaki kadınlar S.K. ‘ya sokağa çıkma kısıtlamasını ihlalden idari para cezası kesildi. Araç içerisinde yapılan aramada herhangi bir şüpheli bir duruma rastlanılmadığı öğrenildi.

Yorum Yap

Balıkesir’in Erdek ilçesinde araba sürerken nöbet geçiren bir şoför kaza yaptı
Adana’nın Kozan ilçesinde epilepsi nöbeti geçiren şoför kaza yaptı: 4 yaralı
Zonguldak’ta bir kişi cadde ortasında fenalaşıp yere yığıldı, ardından nöbet geçirdi
Hayata Tutun isimli kamu spotu videosunun çekimlerine başlandı
Epilepsi Sendromları Epilepsi Teşhisi Epilepsi ve Hayat Epilepsi ve Kadın Epilepsi ve Tedavisi Nöbet Tipleri Temel Bilgiler
Rett Sendromu
Progresif Miyoklonik Epilepsi
Aicardi Sendromu
Beynimizi Tanıyalım Doktorlar Hastaneler İlaç
Fyodor Mihayloviç Dostoyevski
Jül Sezar
Neyzen Tevfik (24 Mart 1879-28 Ocak 1953)