epilepsivehayat.com

Epilepsi Konulu Bilgi ve Haber Sitesi

Haberler

Epilepsi hastası Batur Efeye ihtiyaç duyduğu jeneratör gönderildi

Tedavisinin evde devam edilebilmesi için gereken jeneratör, 8 yaşındaki Batur Efe Kıroğlan’ın ailesine teslim edildi. Artık, Batur Efe’nin tedavisine evinde devam edilebilecek. Güzel haberi Malatya Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesabından duyurdu.

Malatya Büyükşehir iştiraklerinden Esenlik İmar İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın girişimleri Batur Efe’ye jeneratör ulaştırıldı.

Epilepsi hastası Batur Efe’nin korona virüs nedeniyle entübe olduğu ve hastaneye yatırıldı. Kendi başına nefes alamaması üzerine ameliyat edilip makineye bağlandığı ve bundan sonra makineye bağlı yaşayacağı öğrenildi.

Aile makineyi bir şekilde temin ettiği ama jeneratör olmadığı, olası elektrik kesintisinde Batur Efe’nin ölme riski olduğu için evine gönderilmeyen Batur Efe’nin jeneratör temin edilmesi üzerine evinde tedavisi sürecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Dolmuş şoförü, epilepsi nöbeti geçiren yolcusunu hastaneye yetiştirdi
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan sağlık çalışanlarına SMS ile 14 Mart Tıp Bayramı mektubu
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan doktorlara tepki
Antalya’da epilepsi hastası genç anne yakınları tarafından evde ölü bulundu
Epilepsi Sendromları Epilepsi Teşhisi Epilepsi ve Hayat Epilepsi ve Kadın Epilepsi ve Tedavisi Nöbet Tipleri Temel Bilgiler
Rett Sendromu
Progresif Miyoklonik Epilepsi
Aicardi Sendromu
Beynimizi Tanıyalım Doktorlar Hastaneler İlaç
Fyodor Mihayloviç Dostoyevski
Jül Sezar
Neyzen Tevfik (24 Mart 1879-28 Ocak 1953)