Manavgat’ta bir tur rehberi kaldığı apartta ölü bulundu

Antalya ilinin Manavgat ilçesinde bir apartta kalan ve epilepsi hastası olduğu öğrenilen tur rehberi Koray Demirözen, apart görevlileri tarafından yatağında ölü bulundu.

Olay, Antalya’nın Manavgat ilçesinde yaşandı. Kokartlı tur rehberi Koray Özdemir, 15 gün önce iş bulmak için Manavgat’a geldi. Daha önce çalıştığı arkadaşlarınca kaldığı aparta yerleştirildi.

Apart görevlileri Koray Özdemir’e ulaşamayınca yedek anahtarla odaya girdi. Odaya giren apart görevlileri, Koray Özdemir’i yatağında ölü olarak buldu.

Koray Özdemir’in öldüğünü anlayan apart görevlileri yetkililere bildirdi. Olay yerine gelen ekiplerinin ve Cumhuriyet Savcısı’nın incelemesinin ardından Koray Özdemir’in cansız bedeni otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Epilepsi hastası olduğu öğrenilen Koray Özdemir’in nöbet geçirmesi sonucu öldüğü düşünülüyor. Kesin ölüm nedeni, yapılan incelemenin ardından belli olacak.

Kokartlı tur rehberi Koray Özdemir’in ölüm haberini alan yakınları üzüntüye boğuldu. Memleketinin Gaziantep olduğu öğrenildi.

Yorum Yap

Balıkesir’in Erdek ilçesinde araba sürerken nöbet geçiren bir şoför kaza yaptı
Adana’nın Kozan ilçesinde epilepsi nöbeti geçiren şoför kaza yaptı: 4 yaralı
Zonguldak’ta bir kişi cadde ortasında fenalaşıp yere yığıldı, ardından nöbet geçirdi
Hayata Tutun isimli kamu spotu videosunun çekimlerine başlandı
Epilepsi Sendromları Epilepsi Teşhisi Epilepsi ve Hayat Epilepsi ve Kadın Epilepsi ve Tedavisi Nöbet Tipleri Temel Bilgiler
Rett Sendromu
Progresif Miyoklonik Epilepsi
Aicardi Sendromu
Beynimizi Tanıyalım Doktorlar Hastaneler İlaç
Fyodor Mihayloviç Dostoyevski
Jül Sezar
Neyzen Tevfik (24 Mart 1879-28 Ocak 1953)