Kuşadası’nda kız yurdunun güvenlik görevlisi evinde ölü bulundu

Kuşadası’nda Kredi Yurtlar Kurumu’na(KYK) ait kız yurdunda güvenlik görevlisi olarak çalışan 41 yaşındaki Alkan Savur evinde ölü bulundu.

Kuşadası’nda Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) yurdunda güvenlik görevlisi olarak çalışan, 41 yaşındaki Alkan Savur dün evinde ölü bulundu.

Olay, akşam saatlerinde Kuşadası’ndaki Sabri Mumcu Caddesi üzerinde bulunan Nevdat Çiğdem apartmanında yaşandı. Dün akşamdan itibaren Savur’dan haber alamayan yakınları Savur’un evine geldi. Kapıyı çalmalarına rağmen ulaşamayan yakınları, Alkan Savur’a başka türlü de ulaşamadı. Çilingirci yardımıyla kapıyı açan yakınları, Savur’u yerde hareketsiz halde buldu. Yakınları sağlık ekiplerine bildirdi.

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi. Sağlık ekipleri, epilepsi hastası olduğu öğrenilen ve KYK yurdunda çalışan 41 yaşındaki Alkan Savur’un öldüğünü belirledi. Savur’un cenazesi ölüm nedeninin belirlenmesi için İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı.

Yorum Yap

Kayseri’de epilepsi hastası bir işçi evinde ölü bulundu
Nazilli’de epilepsi hastası adam banyoda ölü bulundu
Datça Belediyesi’ne Teşekkür Belgesi verildi
Abdi İbrahim Tower mora büründü
Epilepsi Sendromları Epilepsi Teşhisi Epilepsi ve Hayat Epilepsi ve Kadın Epilepsi ve Tedavisi Nöbet Tipleri Temel Bilgiler
Rett Sendromu
Progresif Miyoklonik Epilepsi
Aicardi Sendromu
Beynimizi Tanıyalım Doktorlar Hastaneler İlaç
Fyodor Mihayloviç Dostoyevski
Jül Sezar
Neyzen Tevfik (24 Mart 1879-28 Ocak 1953)