Kocaeli’nde epilepsi nöbeti geçiren sürücü hayatını kaybetti

Kocaeli’nin Darıca ilçesinde meydana gelen olayda arabayı kullanırken epilepsi nöbeti geçiren 40 yaşındaki Bayram Geyik kaza sonucu hayatını kaybetti.

Kocaeli’nin Darıca ilçesinde Nenehatun Mahallesi Gazi Caddesi’nde öğle saatlerinde meydana gelen kazada, 40 yaşındaki Bayram Geyik hayatını kaybetti.

Bir sürücü kursuna ait arabayı kısa süreliğine ödünç alan epilepsi hastası Bayram Geyik, arabayı kullandığı sırada nöbet geçirdi. Direksiyon hakimiyetini kaybeden Bayram Geyik’in kullandığı 41 YC 630 plakalı araç hızlanarak kavşağı geçtikten sonra duvara çarptı.

Çarpmanın etkisiyle ağır yaralanan Bayram Geyik, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Bayram Geyik’in cenazesi otopsi için Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

Bayram Geyik’in 2-3 aydır nöbet geçirmediği öğrenildi. Araç kullanması yasak olan Bayram Geyik’in, nöbet geçirmemesine güvenerek ödünç aldığı iddia edildi.

Yorum Yap

Balıkesir’in Erdek ilçesinde araba sürerken nöbet geçiren bir şoför kaza yaptı
Adana’nın Kozan ilçesinde epilepsi nöbeti geçiren şoför kaza yaptı: 4 yaralı
Zonguldak’ta bir kişi cadde ortasında fenalaşıp yere yığıldı, ardından nöbet geçirdi
Hayata Tutun isimli kamu spotu videosunun çekimlerine başlandı
Epilepsi Sendromları Epilepsi Teşhisi Epilepsi ve Hayat Epilepsi ve Kadın Epilepsi ve Tedavisi Nöbet Tipleri Temel Bilgiler
Rett Sendromu
Progresif Miyoklonik Epilepsi
Aicardi Sendromu
Beynimizi Tanıyalım Doktorlar Hastaneler İlaç
Fyodor Mihayloviç Dostoyevski
Jül Sezar
Neyzen Tevfik (24 Mart 1879-28 Ocak 1953)