Kocaeli Körfezde 25 yaşındaki genç odasında ölü bulundu

Kocaeli’nin Körfez ilçesindeki dayısının yanına gelen epilepsi hastası Kenan Yaman(25), dayısı tarafından odasında ölü bulundu.

Olay, Kocaeli’nin Körfez ilçesine bağlı İlimtepe Mahallesi’nde yaşandı. Yaklaşık 1 ay önce dayısının yanına gelen Kenan Yaman (25) sabah işten dönen dayısı tarafından odasında hareketsiz yatarken bulundu.

Olay yerine çağrılan sağlık ekipleri, 25 yaşındaki Kenan Yaman’ın öldüğünü tespit etti. Jandarma ekiplerinin olay yerinde yaptıkları incelemenin ardından Yaman’ın cenaze otopsi yapılması için Körfez Mezarlığı Morguna kaldırıldı. Yaman’ın epilepsi nöbeti geçirmesi sonucu öldüğü iddia edildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Fabrika işçisi merhum Ali Yaman ve Esma Yaman çiftinin 2 çocuğundan biri olan ve müzisyen olan Kenan Yaman’ın cenazesi Derince Merkez Camii’nde kılınan öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Çınarlı Şehitlik Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Yorum Yap

Epilepsi hastalarının ehliyet alımındaki kriterler değiştirildi
Elazığ’da yaşayan epilepsi hastası lise öğrencisi Meryem’den haber alınamıyor
Üniversite öğrencisi Ecem, yurtta epilepsi nöbeti geçirmesi sonucu hayatını kaybetti
Epilepsi hastası kuryeyi yumruklayarak öldüren sanık için 12 yıl hapis istemi
Epilepsi Sendromları Epilepsi Teşhisi Epilepsi ve Hayat Epilepsi ve Kadın Epilepsi ve Tedavisi Nöbet Tipleri Temel Bilgiler
Rett Sendromu
Progresif Miyoklonik Epilepsi
Aicardi Sendromu
Beynimizi Tanıyalım Doktorlar Hastaneler İlaç
Fyodor Mihayloviç Dostoyevski
Jül Sezar
Neyzen Tevfik (24 Mart 1879-28 Ocak 1953)