epilepsivehayat.com

Epilepsi Konulu Bilgi ve Haber Sitesi

Haberler

İntihar için gittiği köprüde nöbet geçirdi. Hayatı kurtuldu.

Osmaniye’de ailesiyle tartışıp intihar etmek için köprüye giden kişi, köprüden nöbet geçirmesi nedeniyle baygınlık geçirdi. AFAD ve Jandarma ekipleri kişiyi kurtardı.

Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde ailesiyle tartışan 40 yaşındaki yaşındaki İbrahim K. ,Berke Barajı ve Düziçi ilçesi arasındaki köprüye intihar etmek için köprüye geldi ve köprünün korkuluklarından indi. Köprü görevlileri, İbrahim K.’ yi fark etti ve Jandarma’ya haber verdi. Jandarma ekipleri olay yerine geldi. Bu sırada İbrakim K. baygınlık geçirdi. Jandarma, İbrahim K.’nin epilepsi hastası olduğunu öğrendi ve baygınlığın nöbet sonucu olduğunu anladı. Korkuluklardan düşmemesi için iple bağladı. Ardından AFAD’a haber verildi.

AFAD uzuan uğraşlar sonucunda İbrahim K.’yi bulunduğu yerden kurtardı. Ardından İbrahim K., tedavi için hastaneye kaldırıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Dolmuş şoförü, epilepsi nöbeti geçiren yolcusunu hastaneye yetiştirdi
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan sağlık çalışanlarına SMS ile 14 Mart Tıp Bayramı mektubu
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan doktorlara tepki
Antalya’da epilepsi hastası genç anne yakınları tarafından evde ölü bulundu
Epilepsi Sendromları Epilepsi Teşhisi Epilepsi ve Hayat Epilepsi ve Kadın Epilepsi ve Tedavisi Nöbet Tipleri Temel Bilgiler
Rett Sendromu
Progresif Miyoklonik Epilepsi
Aicardi Sendromu
Beynimizi Tanıyalım Doktorlar Hastaneler İlaç
Fyodor Mihayloviç Dostoyevski
Jül Sezar
Neyzen Tevfik (24 Mart 1879-28 Ocak 1953)