Epilepsi nöbeti geçirmesi nedeniyle işinden olan vatandaş iş istiyor

Epilepsi nöbeti nedeniyle işinden olduğunu söyleyen iki çocuk babası Nasuf Çalışkan, kirada oturduğunu ve iş istediğini dile getirdi.

Belli bir süre önce trafik kazası geçiren, bu nedenle koluna ve bacaklarına platin takılan Nasuf Çalışkan, ayrıca epilepsi hastalığıyla mücadele etmeye başladı.

Tekirdağ’a bağlı Kapaklı ilçesi Cumhuriyet mahallesinde yaşayan ve nöbetleri nedeniyle işten çıkarıldığı söyleyen Nasuf Çalışkan, yüzde 54 engelli olduğunu ve renk körlüğü bulunduğunu belirtiyor. Belediyeden aldığı 300-400 liralık yardımın kirada oturması nedeniyle yetmediğini dile getiyor.

Şu an hayırseverler ve komşularının yardımıyla geçimini sağladığını söyleyen Nasuf Çalışkan, fatura borçlarını ödemek ve hayatını düzene sokmak için iş istiyor. Epilepsi hastalığı nedeniyle kimsenin işe almak istemediğini belirten Nasuf Çalışkan, ödenmemiş borçtan dolayı doğalgaz sayacının söküldüğünü söyledi.

Yorum Yap

Balıkesir’in Erdek ilçesinde araba sürerken nöbet geçiren bir şoför kaza yaptı
Adana’nın Kozan ilçesinde epilepsi nöbeti geçiren şoför kaza yaptı: 4 yaralı
Zonguldak’ta bir kişi cadde ortasında fenalaşıp yere yığıldı, ardından nöbet geçirdi
Hayata Tutun isimli kamu spotu videosunun çekimlerine başlandı
Epilepsi Sendromları Epilepsi Teşhisi Epilepsi ve Hayat Epilepsi ve Kadın Epilepsi ve Tedavisi Nöbet Tipleri Temel Bilgiler
Rett Sendromu
Progresif Miyoklonik Epilepsi
Aicardi Sendromu
Beynimizi Tanıyalım Doktorlar Hastaneler İlaç
Fyodor Mihayloviç Dostoyevski
Jül Sezar
Neyzen Tevfik (24 Mart 1879-28 Ocak 1953)