Epilepsi nöbeti geçirmesi nedeniyle işinden olan vatandaş iş istiyor

Epilepsi nöbeti nedeniyle işinden olduğunu söyleyen iki çocuk babası Nasuf Çalışkan, kirada oturduğunu ve iş istediğini dile getirdi.

Belli bir süre önce trafik kazası geçiren, bu nedenle koluna ve bacaklarına platin takılan Nasuf Çalışkan, ayrıca epilepsi hastalığıyla mücadele etmeye başladı.

Tekirdağ’a bağlı Kapaklı ilçesi Cumhuriyet mahallesinde yaşayan ve nöbetleri nedeniyle işten çıkarıldığı söyleyen Nasuf Çalışkan, yüzde 54 engelli olduğunu ve renk körlüğü bulunduğunu belirtiyor. Belediyeden aldığı 300-400 liralık yardımın kirada oturması nedeniyle yetmediğini dile getiyor.

Şu an hayırseverler ve komşularının yardımıyla geçimini sağladığını söyleyen Nasuf Çalışkan, fatura borçlarını ödemek ve hayatını düzene sokmak için iş istiyor. Epilepsi hastalığı nedeniyle kimsenin işe almak istemediğini belirten Nasuf Çalışkan, ödenmemiş borçtan dolayı doğalgaz sayacının söküldüğünü söyledi.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan sağlık çalışanlarına SMS ile 14 Mart Tıp Bayramı mektubu
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan doktorlara tepki
Antalya’da epilepsi hastası genç anne yakınları tarafından evde ölü bulundu
Isparta’da direksiyon başında nöbet geçiren sürücünün kullandığı araç refüje çarparak durdu
Epilepsi Sendromları Epilepsi Teşhisi Epilepsi ve Hayat Epilepsi ve Kadın Epilepsi ve Tedavisi Nöbet Tipleri Temel Bilgiler
Rett Sendromu
Progresif Miyoklonik Epilepsi
Aicardi Sendromu
Beynimizi Tanıyalım Doktorlar Hastaneler İlaç
Fyodor Mihayloviç Dostoyevski
Jül Sezar
Neyzen Tevfik (24 Mart 1879-28 Ocak 1953)