Denizde epilepsi nöbeti geçiren çocuk yaşam mücadelesini kaybetti

Denizli’den tatil için Muğla’ya giden Özdemir ailesinin 14 yaşındaki oğlu, denizde epilepsi nöbeti geçirdikten sonra kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Olay, pazar günü Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Ölüdeniz mahallesinde yaşandı.

Bir banka çalışanı olan Mehmet Özdemir’in oğlu 14 yaşındaki Ahmet Burhan Özdemir, ailesiyle beraber tatil için gittiği Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Ölüdeniz Mahallesinde denizdeyken yüzdüğü sırada nöbet geçirdi.

Kimse 14 yaşındaki Ahmet Burhan Özdemir’in nöbet geçirdiğiniz fark etmedi. Yaklaşık yarım saat sonra kıyıya vurduğunda çevredekiler durumu fark etti.

112 aranarak olay yerine sağlık ekipleri çağrıldı. Olay yerine gelen ambulansla Fethiye Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Durumu ciddiyetini koruması üzerine Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edildi. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

3 günlük yaşam mücadelesini kaybeden 14 yaşındaki Ahmet Burhan Özdemir, Denizli’nin Çameli ilçesindeki Merkez Camii’nde kılınan ikindi namazına müteakip Yeni Mahalle Mezarlığı’na defnedildi.

Yorum Yap

Balıkesir’in Erdek ilçesinde araba sürerken nöbet geçiren bir şoför kaza yaptı
Adana’nın Kozan ilçesinde epilepsi nöbeti geçiren şoför kaza yaptı: 4 yaralı
Zonguldak’ta bir kişi cadde ortasında fenalaşıp yere yığıldı, ardından nöbet geçirdi
Hayata Tutun isimli kamu spotu videosunun çekimlerine başlandı
Epilepsi Sendromları Epilepsi Teşhisi Epilepsi ve Hayat Epilepsi ve Kadın Epilepsi ve Tedavisi Nöbet Tipleri Temel Bilgiler
Rett Sendromu
Progresif Miyoklonik Epilepsi
Aicardi Sendromu
Beynimizi Tanıyalım Doktorlar Hastaneler İlaç
Fyodor Mihayloviç Dostoyevski
Jül Sezar
Neyzen Tevfik (24 Mart 1879-28 Ocak 1953)