ABD’de eğitim gören Türk öğrenci evinde ölü bulundu

Yüksek öğrenim ve dil eğitimi için ABD’ye giden ve New York kentinin Manhattan bölgesinde yerleşen 24 yaşındaki epilepsi hastası Gülperi Türker, ev arkadaşları tarafından evinde ölü bulundu.

İstanbul Beykent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunu olan yüksek öğrenim ve dil eğitimi için ABD’ye giden Gülperi Türker, arkadaşları tarafından banyoda ölü olarak bulundu. Arkadaşları hemen yetkilere haber verdi.

New York’taki yetkililer, İstanbul Beykent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunu olan Gülperi Türker’in ölüm haberini Tekirdağ Şarköy’deki ailesine bildirdi.

New York polisi, herhangi bir cinayet şüphesine yol açacak bir ize rastlamadıklarını, soruşturmanın süreceğini bildirdi. Kesin ölüm nedenini, otopsiden ve toksikolojiden gelecek rapor doğrultusunda belli olacağı ifade etti.

Gülperi Türker’in cenazesi yapılacak yasal işlemlerin ardından Türkiye’ye gönderileceği belirtildi. Gülperi Türker’in cenazesinin Türkiye’ye gelmesinin ardından Şarköy’e defnedileceği öğrenildi.

Yorum Yap

Balıkesir’in Erdek ilçesinde araba sürerken nöbet geçiren bir şoför kaza yaptı
Adana’nın Kozan ilçesinde epilepsi nöbeti geçiren şoför kaza yaptı: 4 yaralı
Zonguldak’ta bir kişi cadde ortasında fenalaşıp yere yığıldı, ardından nöbet geçirdi
Hayata Tutun isimli kamu spotu videosunun çekimlerine başlandı
Epilepsi Sendromları Epilepsi Teşhisi Epilepsi ve Hayat Epilepsi ve Kadın Epilepsi ve Tedavisi Nöbet Tipleri Temel Bilgiler
Rett Sendromu
Progresif Miyoklonik Epilepsi
Aicardi Sendromu
Beynimizi Tanıyalım Doktorlar Hastaneler İlaç
Fyodor Mihayloviç Dostoyevski
Jül Sezar
Neyzen Tevfik (24 Mart 1879-28 Ocak 1953)