Epilepsi hastası İdris’e polisler sürpriz yaptı

Mersin’de polis dizilerine ve araçlarına ilgi duyan epilepsi hastası İdris Dinç’in babası CİMER’e yazdı. Polisler İdris’e sürpriz yaptı.

Mersin’de yaşayan Ayhan Dinç isimli vatandaş, oğlu İdris için CİMER üzerinden istekte bulundu. Mersin İl Emniyet Müdürlüğü isteğe kayıtsız kalmadı ve Mersin İl Emniyet Müdürlüğü Muhabere Elektronik Şube Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri epilepsi hastası ve engelli İdris’e sürpriz yaptı.

İdris’in babası Ayhan Dinç CİMER üzerinde Mersin İl Emniyet Müdürlüğü’ne; engelli bir çocuğu olduğunu, arka sokaklar dizisini ve polis arabalarını çok sevdiğini, çocuğunun polisleri görünce çok sevindiğini, bu sebeple polislerle buluşturmak istediğini dile getirdi.

Polis ekipleri resmi üniformalarıyla İdris’in yanına gidip beraberlerinde getirdikeri pasta üfletti ve yanlarında getirdikleri hediyeleri İdris’e verdi.

Ardından polisler İdris’e telsizi verdi ve İdris’i ekip arabasına bindirdi. Güzel bir gün geçiren İdris’in mutluluğu gözlerinden okundu. Dinç Ailesi, isteklerini yerine getirdikleri için Mersin İl Emniyet Müdürlüğü’ne teşekkür etti.

Yorum Yap

Epilepsi hastalarının ehliyet alımındaki kriterler değiştirildi
Elazığ’da yaşayan epilepsi hastası lise öğrencisi Meryem’den haber alınamıyor
Üniversite öğrencisi Ecem, yurtta epilepsi nöbeti geçirmesi sonucu hayatını kaybetti
Epilepsi hastası kuryeyi yumruklayarak öldüren sanık için 12 yıl hapis istemi
Epilepsi Sendromları Epilepsi Teşhisi Epilepsi ve Hayat Epilepsi ve Kadın Epilepsi ve Tedavisi Nöbet Tipleri Temel Bilgiler
Rett Sendromu
Progresif Miyoklonik Epilepsi
Aicardi Sendromu
Beynimizi Tanıyalım Doktorlar Hastaneler İlaç
Fyodor Mihayloviç Dostoyevski
Jül Sezar
Neyzen Tevfik (24 Mart 1879-28 Ocak 1953)