epilepsivehayat.com

Epilepsi Konulu Bilgi ve Haber Sitesi

Haberler

Elazığ’da yaşayan epilepsi hastası lise öğrencisi Meryem’den haber alınamıyor

Elazığ’ın Aksayarak Mahallesi’nde yaşayan lise öğrencisi epilepsi hastası Meryem Biçer,28 Eylül’de “Okula gidiyorum.” diyerek çıktığı eve bir daha geri dönmedi. Meryem Biçer’in ailesi, kızlarından gelecek güzel bir haberi bekliyor.

Elazığ’ın Aksaray Mahallesi’nde yaşayan Cemile Biçer ve Mehmet Baki çiftinin çocuklarının en küçüğü Meryem Biçer, 28 Eylül’de “Okula gidiyorum” diyerek çıktı. Ancak daha sonra hiçbir haber alınamadı. Polis ekiplerine haber veren Biçer ailesi, epilepsi hastası kızları için endişeleniyor ve kızlarından gelecek iyi haberi bekliyor. Yetkililerden yardım istiyor.

Meryem Biçer’in en son 06:30 sıralarında abisinden harçlık istediği ve daha sonra okula doğru çarşı istikametine giden toplu taşıma aracında bindiği görüldü. Biçer ailesi, Meryem Biçer’in ilacını yanına almadığını belirtiyor. Biçer ailesi, ilacı zamanında alması gerektiği, ilaç kullanmadığında ağır nöbetler geçirdiğini ve buna şahit olduklarını dile getiriyor.

Biçer ailesi, görenlerin ve arkadaşlarının yanındaysa arkadaşlarının haber vermesini istiyor. Canla başla çalışan emniyete teşekkür ediyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dolmuş şoförü, epilepsi nöbeti geçiren yolcusunu hastaneye yetiştirdi
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan sağlık çalışanlarına SMS ile 14 Mart Tıp Bayramı mektubu
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan doktorlara tepki
Antalya’da epilepsi hastası genç anne yakınları tarafından evde ölü bulundu
Epilepsi Sendromları Epilepsi Teşhisi Epilepsi ve Hayat Epilepsi ve Kadın Epilepsi ve Tedavisi Nöbet Tipleri Temel Bilgiler
Rett Sendromu
Progresif Miyoklonik Epilepsi
Aicardi Sendromu
Beynimizi Tanıyalım Doktorlar Hastaneler İlaç
Fyodor Mihayloviç Dostoyevski
Jül Sezar
Neyzen Tevfik (24 Mart 1879-28 Ocak 1953)