Balıkesir’in Erdek ilçesinde araba sürerken nöbet geçiren bir şoför kaza yaptı

Balıkesir’in Erdek ilçesinde meydana gelen kazada, nöbet geçiren şoförün kullandığı araç önce bir araca, sonra trafik levhasına, 2 ağaca ve kaldırıma çarptı. Çarpmanın etkisiyle araç takla attı.

Akşam saatlerinde olan kaza, Balıkesir’in Erdek ilçesinin Halitpaşa Mahallesi Muhtar Ahmet Süzgün Caddesi’nde Erdek-Çuğra mevkiinde ilçe merkezi istikametinde seyir halindeyken meydana geldi.

10 ND 758 plakalı otomobili kullanan epilepsi hastası Emin Kılıç isimli şoför, Erdek Çuğra mevkiinden ilçe merkezi istikametine giderken Muhtar Ahmet Süzgün Caddesi’nde geldiğinde nöbet geçirdi. Ardından park halindeki bir araca, ardından kaldırımdaki ağaçlara çarptı ve takla attı.

Kazayı görenler, hemen yardıma koştu ve sağlık ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine, olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri yönlendirildi.

Hafif yaralı sürücü Emin Kılıç ve araçtaki 2 çocuğu, çevredekilerin yardımıyla araçtan çıkarıldı. Olay yerine gelen ambulanslarla Erdek Neyyire Sıtkı Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri, kullanılamaz hale gelen araca tedbir amaçlı köpük sıktı. Kullanılamaz hale gelen otomobil, çekiçle olay yerinden kaldırıldı. Polis, kazayla ilgili inceleme başlattı.

Yorum Yap

Balıkesir’in Erdek ilçesinde araba sürerken nöbet geçiren bir şoför kaza yaptı
Adana’nın Kozan ilçesinde epilepsi nöbeti geçiren şoför kaza yaptı: 4 yaralı
Zonguldak’ta bir kişi cadde ortasında fenalaşıp yere yığıldı, ardından nöbet geçirdi
Hayata Tutun isimli kamu spotu videosunun çekimlerine başlandı
Epilepsi Sendromları Epilepsi Teşhisi Epilepsi ve Hayat Epilepsi ve Kadın Epilepsi ve Tedavisi Nöbet Tipleri Temel Bilgiler
Rett Sendromu
Progresif Miyoklonik Epilepsi
Aicardi Sendromu
Beynimizi Tanıyalım Doktorlar Hastaneler İlaç
Fyodor Mihayloviç Dostoyevski
Jül Sezar
Neyzen Tevfik (24 Mart 1879-28 Ocak 1953)